• 7 місяців – з 23 вересня 2017 р.;

Вечірні iнженернi курси
  • 7 місяців – з 20 вересня 2021 р.;

  • 5 місяців –  з 15 листопада 2021 р.;

  • 3 місяці   –  з 24 січня 2022 р.

пн-пт з 17:00 до 20:00

(тричі на тиждень)

Суботні iнженернi курси
  • 7 місяців – з 25 вересня 2021 р.

сб з 9:00 до 15:00

Перелік документів для запису на курси:

  •  заява на ім’я ректора;

  •  1 фото розміром  3х4;

  •  довідка з місця навчання;

  • копія паспорта або свідоцтва про народження.

 

Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі КНУБА за програмами Міністерства освіти і науки України підготовки до ЗНО. Слухачі курсів мають пільги при вступі до університету та можливість отримати додаткові бали згідно з "Правилами прийому".

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ ЗНО 2021
Спеціальності
Предмети

Архітектура та містобудування

  1. Українська мова і література

  2. Математика

  3. Творчий конкурс за розділами: Композиція, Рисунок, Графіка-креслення

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

 

  1. Українська мова і література

  2. Історія України або хімія

  3. Творчий конкурс за розділами: Рисунок, Живопис, Композиція,.

Дизайн

  1. Українська мова і література

  2. Математика

  3. Творчий конкурс за розділами: Рисунок, Живопис, Композиція, 

Будівництво та цивільна інженерія

Прикладна механіка

Галузеве машинобудування

Кібербезпека

Комп’ютерні науки

​Комп’ютерна інженерія

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Професійна освіта. Машинобудування

Професійна освіта. Цифрові технології

Професійна освіта.Будівництво та зварювання

Інформаційні системи та технології

Технології захисту навколишнього середовища 

Нафтогазова інженерія та технології

Публічне управління та адміністрування

  1. Українська мова 

  2. Математика 

  3. Історія Україи  або Іноземна мова, або біологія, або географія, або фізикая. або хімія 

Облік і оподаткування

Менеджмент

Економіка

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Маркетинг

  1. Українська мова і література

  2. Математика 

  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

  1. Українська мова 

  2. Математика 

  3. Історія України або іноземна мова, або географія або біологія, або фізика, або хімія

 

Геодезія та землеустрій

Право 

  1. Українська мова і література

  2. Історія України 

  3. Математика або іноземна мова 

Туризм

  1. Українська мова і література

  2. Іноземна мова

  3. Історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія 

Екологія

  1. Українська мова 

  2. Биологія

  3. Історія України або математика або іноземна мова, або географія,, або фізика, або хімія

Хімічні технології та інженерія

  1. Українська мова 

  2. Математика 

  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

  1. Українська мова 

  2. Математика 

  3. Історія України або іноземна мова, або географія, або біологія, або фізика, або хімія

Фізична культура і спорт

1. Українська мова 

2. Біологія

3. Творчий конкурс: Легка атлетика, Плавання, Гімнастика

Теплоенергетика

  1. Українська мова 

  2. Математика 

  3. Фізика або хімія 

Політологія

  1. Українська мова і література

  2. Історія України

  3. Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

Наші підручники

Розклад занять

Будь ласка ознайомтесь з актуальним розкладом для інженерних підготовчих курсів: