Поиск
  • knucaentrants

КНУБА прийняв участь у міжнародній спеціалізованій онлайн виставці "Освіта та карєра - 2020"

20-21 листопада Київський національний університет будівництва і архітектури прийняв участь у міжнародній освітній виставці «Освіта та кар’єра-2020», що проводилася в on-line форматі через карантинні обмеження з піклуванням про здоров’я відвідувачів та учасників. Віртуальна міжнародна виставка відбулася за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, використовуючи новітні дистанційні технології. В рамках виставки в on-line форматі відбулися конференції, презентації, семінари, круглі столи та майстер-класи. Міжнародну виставку «Освіта та кар`єра–2020» протягом двох днів роботи відвідало понад 5100 осіб. Мета проведення виставки – це залучення суспільного інтересу до освіти, інформування майбутніх абітурієнтів та їх батьків про підготовчі програми, які пропонують заклади освіти, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо. Під час роботи виставки кожен бажаючий мав змогу отримати інформацію про можливості освіти за кордоном та в Україні безпосередньо від представників як закордонних, так і українських навчальних закладів.

Представляли КНУБА - завідувач відділення довузівської підготовки Тетяна Петруньок, відповідальний секретар приймальної комісії Марина Суханевич та фахівець сектору рекламно-агітаційної політики Оксана Лаврухіна. Під час конференції була здійснена презентація Університету –розказано про університет, факультети, навчання, участь студентів у міжнародних програмах, програми подвійних дипломів, умови та особливості вступної кампанії 2021 року, підготовчі курси, міжнародне партнерство, працевлаштування випускників, відпочинок та дозвілля студентів, участь у соціальних та громадських проектах. Для ближчого знайомства відвідувачів виставки запросили на День відкритих дверей, що відбудеться 5 грудня 2020 року в on-line форматі, та надали їм усі контакти для отримання більш детальної інформації про Університет. Формат проведення on-line конференції КНУБА дуже сподобався організаторам і відвідувачам виставки.

Окрім Київського національного університету будівництва і архітектури у виставці «Освіта та кар’єра – 2020» брали участь провідні заклади вищої освіти країни – Київський політехнічний інститут імені Сікорського, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій та інші заклади вищої освіти тощо.


Завідувач відділення довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Просмотров: 29Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все
  • White Instagram Icon

2018 КНУБА 

ВІДДІЛЕННЯ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Як зв'язатися з нами:

Приймальна комісія:

тел.: 245-46-90 

Підготовчі курси:

 вечірні, к. 120, тел.: 248-30-46.

knuca.entrants@gmail.com

Адреса:

03037; м. Київ, Повітрофлотський пр., 31 
knubа.еdu.ua

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now